Firma

Provocado jsme zakládali v létě roku 2009 jako odpověď na potřeby menších i větších firem mít možnost předat část svého marketingu externímu partnerovi. Nebylo to zdaleka jen naše zbožné přání, ale logická varianta, která mnohým šéfům firem i marketingovým ředitelům rozvázala ruce pro vlastní strategická rozhodnutí. Protože co jiného je outsourcovaný marketing, než to, že za vámi a v situaci, kdy to potřebujete, stojí partner zkušený a zdatný v oblasti komunikace, koordinace aktivit a současně schopný kompletně zastřešit jednotlivé projekty.

Bylo nám jasné, že orientace na jeden konkrétní segment podnikání je proti našemu smyslu. Že právě naší obrovskou výhodou je to, že můžeme nabídnout a realizovat profesionální marketingové aktivity v širokém rozsahu typů podniků, od menších firem, které se zabývají službami či prodejem až po velké projekty, v nichž máme na starost úzce vymezený, ale nesmírně důležitý úsek marketingové strategie, plánování a komunikačního mixu.

Máte-li zájem, přečtěte si o základních principech naší spolupráce s klientem a samozřejmě nás neváhejte kontaktovat, ať už se chcete poradit o tom, v čem vám můžeme pomoci, či když už máte konkrétní představu o spolupráci.

Nezapomeňte:

Vidíme marketing opravdu komplexně - žádné vytrhávání věcí z kontextu, žádné zbytečné zaměření se na internet nebo jiný kanál. Vše má svou úlohu a funkci. Jen jde o to ji co nejlépe využít pro váš byznys.

Provocado - outsourcovaný marketing

Přihlásit se

Přihlášení klienta

[login-with-ajax]