Startujeme nové projekty

Unikání silou marketingu je schopnost dát myšlenkám život. Přivést odvážné podnikatelské nápady a vize do reality. Proto jsme nadšení vždy, když za námi klient přijde s projektem, který by chtěl pomoci realizovat. Když vidíme jeho odhodlání a můžeme ocenit zajímavý nápad.

Rádi pomáháme novým ideám na svět, ať jsou součástí velkého či malého projektu. Vždy za nimi stojí lidé odvážní, kteří mají nápad a nebojí se na něj vsadit. Jsou to stejní lidé jako my.

Pomůžeme vám s novým projektem, ať je z jakéhokoliv oboru. Máme zkušenosti z úspěšných startů a stejně tak víme, čemu se vyhnout. Na každý pád ale věříme v sílu myšlenky a v odvahu toho, kdo s ní přichází. Takové klienty chceme podporovat.

Jsme připraveni na neobvyklé úkoly

S těmi nejlepšími nápady občas přicházejí ti, kteří nemají příliš peněz nazbyt. Snažíme se i takovým klientům vyjít vstříc a upravujeme naše ceny na individuální bázi pro ty, kterým takový přístup pomůže k jejich startu. Stejně tak se snažíme najít speciální modely, jak pomoci projektům, jež jsou koncipovány od počátku neziskově. Chápeme to jako náš malý příspěvek společnosti a lidem, pro něž nejsou peníze na prvním místě.

Comments Closed

Jak se díváme na marketing kolem nás

15. 4. 2013, Tomáš Bučina

Jak zatočit korporátní tanker smykem

Nepodaří se každý den nachytat korporaci v nedbalkách, jako se to povedlo O2 vůči svým konkurentům ve čtvrtek 11. dubna 2013. Dramatické snížení ceny volání překvapilo nejen zákazníky, ale i Vodafone, který na ně zareagoval naprostým chaosem. T-Mobile následoval den poté.

16. 1. 2013, Tomáš Bučina

Kouzlo křepčícího Korejce

10. 1. 2013, Lukáš Erben

2013: Třetí marketingové předsevzetí

9. 1. 2013, Lukáš Erben

2013: Druhé marketingové předsevzetí

8. 1. 2013, Lukáš Erben

2013: První marketingové předsevzetí

Provocado - outsourcovaný marketing

Přihlásit se

Přihlášení klienta

[login-with-ajax]