Komentáře

Houstone, hlásíme se z Gemini!

Tak jsme se přestěhovali. Po téměř dvou letech v Kamenici, doslova několik kilometrů od hranic hlavního města, jsme se přesunuli do Prahy. Vedlo nás k tomu hned několik důvodů.

Především to lépe odpovídá skutečnosti, že naprostá většina našich klientů je z Prahy a logicky tak v metropoli trávíme výrazně více času, než kdekoliv jinde. Zároveň si myslím, že sídlo v Praze může mít na byznys pozitivní efekt. Pro některé z potenciálních zákazníků může umístění firmy mimo hlavní město vyvolávat dojem, že se chceme skrývat před konkurencí, hrát si jen na svém plácku.

No a v neposlední řadě to máme teď do Gemini o poznání blíže, než jak daleko jsme to měli do Kamenice.

Když jsme hledali místo pro nové sídlo firmy, samozřejmě jsme měli na mysli „location, location, location“. Chtěli jsme prostředí moderní kancelářské budovy s perfektní dostupností jak prostřednictvím městské dopravy, tak i na motorce či autem. Přímo v okolí je tedy možné bez problémů zaparkovat v podzemních garážích a stanice metra C Pankrác je doslova pár kroků od budovy.

Pevně doufám, že do týdne se tato změna objeví i v Obchodním rejstříku. Od 1.7. nás tak najdete na adrese:

Provocado, s.r.o.
Budova Gemini B
Na Pankráci 1724/129
Praha 4
140 00

Veškeré naše údaje včetně mapky naleznete aktualizované v sekci [intlink id=„11“ type=„page“]Kontakty[/intlink].

Hledat v článcích

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Komentáře
Názor
Rady a postupy
© Provocado, s.r.o, 2017
Žádná část tohoto webu (texty, obrázky), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovného souhlasu provozovatele.